Parasole z nadrukiem na każdą porę

Posted on

Parasole z nadrukiem

Parasole z nadrukiem

Zakup niektórych gadżetów reklamowych musi wiązać się z dokładnym przemyśleniem danej sytuacji. Po co bowiem rozdawać piłki plażowe w końcówce listopada, zapalniczki niepalącym, a baloniki dorosłym? Sytuacje są różne – związane z płcią obdarowanego klienta, jego wiekiem, ale także porą roku. Warto kupować te artykuły, które naszym klientom przydadzą się akurat w najbliższym czasie, a nie dopiero w następnym sezonie. Może się bowiem okazać, iż prezent trafi do piwnicy, gdzie zostanie zapomniany na długie lata.

Jaką wtedy będzie miał wartość? Naturalnie zerową, choć my jako firma będziemy musieli za niego zapłacić. Są jednak gadżety reklamowe, które przydadzą się praktycznie w każdym miesiącu. Chodzi na przykład o parasole z nadrukiem. Olbrzymie klimatyczne zmiany jakie nawiedzają Polskę w ostatnich latach powodują, że w maju możemy być świadkami niespodziewanego gradu, a w styczniu dość ciepłych temperatur z obfitymi opadami deszczu.

parasole z nadrukiem szczególnie przydają się na jesieni i w lecie. Wtedy to jesteśmy często świadkami deszczowych i wietrznych dni, podczas których tego typu gadżet stanowi podstawę. Brak tego artykułu w domu doprowadza bowiem do sytuacji, w jakiej całkowicie niszczy się nasza starannie ułożona fryzura, garnitur moknie do suchej nitki, a nam jest nie dość, że mokro, to również zimno. Ta ostatnia sytuacja może wywołać katar, a nawet znacznie poważniejsze w skutkach choroby.

Jesień i wiosna to jednak nie jedyne pory roku, w których przydadzą się parasole z nadrukiem. Wspomnieliśmy już o anomaliach pogodowych i możliwych ulewach w trakcie zimowych miesięcy. Co jednak z latem? W naszej strefie klimatu umiarkowanego deszcze w sierpniu są dość często spotykane, lecz równie dobrze parasole z nadrukiem przydadzą się jako ochrona przed słońcem. Piękny żółto-zielony parasol przyda się wtedy na długie letnie spacery i będzie idealną ochroną przed słońcem. W końcu nie każdy może lubić noszenie czapek z daszkiem. To naprawdę trafny pomysł na każdą porę roku i dla każdego!

Tags: , ,