Kubki reklamowe – różne dostępne możliwości

Posted on

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe

Kubek to jeden z najpopularniejszych gadżetów reklamowych, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Tego typu produkt zamawiany jest zarówno przez międzynarodowe korporacje, jak i małe, rodzinne firmy. Kubek podarować można klientowi lub umieścić go w biurowej kuchni tak, by każdego dnia korzystać mogli z niego pracownicy oraz osoby odwiedzające siedzibę przedsiębiorstwa. Dostępne na rynku kubki różnić mogą się od siebie między innymi materiałem wykonania, pojemnością czy pokrywającym je nadrukiem. Więcej informacji na ten temat – poniżej.Kubki reklamowe, aby zostały zapamiętane przez klienta przez długi czas, charakteryzować powinny się oryginalnym, a jednocześnie estetycznym i czytelnym nadrukiem. Może mieć on postać logo firmy czy ciekawej grafiki, które wzbogacić można o slogan reklamowy lub dane teleadresowe. Zaprojektowanie nadruku warto zlecić profesjonalnej firmie specjalizującej się w świadczeniu tego typu usług. Jedynie wówczas będziemy mogli mieć pewność, że kubek przypadnie do gustu osobie obdarowanej, przyczyniając się do wzrostu rozpoznawalności naszej firmy.

Kubki reklamowe posiadać mogą nadruk umieszczony nie tylko z zewnątrz. Znajdować może się on również w jego wnętrzu, a nawet na uszku. Ciekawą alternatywę dla klasycznych naczyń stanowią te, na których grafika pojawia się dopiero wówczas, gdy wypełnimy je gorącą wodą. Każdemu klientowi do gustu przypadnie również kubek termiczny, który doskonale sprawdzi się w drodze do pracy czy w podróży, utrzymując optymalną temperaturę napoju przez długi czas.

Niezwykle ciekawą propozycją są Kubki reklamowe ze zdjęciem. To świetny pomysł na spersonalizowany upominek dla każdego z pracowników. Umieścić można na nich również fotografię z jednego z ważnych wydarzeń w życiu przedsiębiorstwa, imprezy integracyjnej czy sesji zdjęciowej. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm, którym zależy na ociepleniu swojego wizerunku. Takie kubki z powodzeniem wykorzystać można również podczas przeprowadzania różnego rodzaju kampanii społecznych.

Tags: , ,