Kubki reklamowe i inne gadżety na konferencje

Posted on

Kubki reklamowe

Kubki reklamowe

Konferencje i inne branżowe wydarzenia to doskonały sposobów na wypromowanie swojej działalności. Stanowią one idealną okazję, by poinformować potencjalnych klientów o oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo produktach i usługach. Spora część firm, przygotowując się na taki event, ogranicza się do materiałów promocyjnych takich, jak ulotki, foldery czy teczki. Równie ważną rolę odgrywają tutaj jednak różnego rodzaju gadżety reklamowe takie, jak kubki, długopisy, pendrive’y czy powerbanki. Na ich powierzchni umieścić można nazwę firmy, jej logotyp, slogan reklamowy czy dane teleadresowe. O czym warto pamiętać wybierając tego typu upominki dla potencjalnych kontrahentów? Poniżej garść przydatnych informacji związanych z tym zagadnieniem.Kubki reklamowe czy inne gadżety powinny zostać w odpowiedni sposób dopasowane do grupy docelowej przedsiębiorstwa. Określając ją, uwzględnić należy wiek, płeć oraz zainteresowania potencjalnych odbiorców. Produktem, który charakteryzuje się niezwykle dużą uniwersalnością są wspomniane powyżej kubki. To bowiem wyroby, z których korzystamy każdego dnia – tak w domu, jak i w biurze. Różnić mogą się one od siebie między innymi materiałem wykonania. Do wyboru mamy naczynia porcelanowe, ceramiczne, metalowe oraz plastikowe. Do wyboru mamy kubki o mniejszej i większej pojemności. Tradycyjne uszko może tu zostać zastąpione takim o kształcie serca czy zwierzątka. Bardzo ciekawą propozycją są także magiczne kubki, na których nadruk pojawia się dopiero po wypełnieniu ich gorącą cieczą.

Ciekawą alternatywą dla produktów, jakimi są klasyczne kubki reklamowe, jest ich wersja termiczna. Taki gadżet doskonale sprawdzi się w trakcie spacerów czy w podróży. Wlany do nich płyn utrzymuje pożądaną, wysoką lub niską temperaturę nawet przez kilka godzin. Tego typu gadżety różnić mogą się od siebie między innymi pojemnością oraz sposobem otwierania.

Szukając eleganckiej alternatywy dla produktów, jakimi są Kubki reklamowe, zdecydować można się na zestaw składający się z filiżanki oraz spodka.

Tags: , ,